Prineste do vašej firmy zdravé úsmevy

Každý chodí do práce radšej, keď má okolo seba samé úsmevy. A keď sú tie úsmevy nielen spokojné a úprimné, ale aj pekné a zdravé, to už sa človeku takmer nechce ísť domov! Práve takéto zdravé úsmevy prinesieme aj do vašej firmy vďaka unikátnemu teoreticko-praktickému školeniu. Odborne vašich kolegov a kolegyne naučíme, ako a prečo si čistiť zuby správne a dôkladne.

Čo vám poskytneme?

  • Prínosné školenie prebiehajúce priamo vo vašej firme.
  • Inštruktáž od študentov a študentiek zubného lekárstva či iných medicínskych odborov.
  • Možnosť vybrať si, ktoré dve z troch ústnych pomôcok budú použité pri vysvetľovaní správneho čistenia.

Ako to prebieha?

  • Pri objednávaní školenia si vyberiete dve z týchto pomôcok: zubná, medzizubná či jednozväzková kefka. Tie budú použité pri vysvetľovaní čistenia.
  • Zamestnanci sa rozdelia do troj-štvorčlenných skupín. Každú skupinu si prevezme školiteľ/ka a strávi s ňou približne 30 minút.
  • Počas tejto polhodinky získajú od školiteľa/ky zásadné poznatky o ústnom zdraví, podobné odbornému vysvetľovaniu v ambulancii dentálnej hygieny.
  • Zároveň školiteľ/ka ukáže na sebe a na modeli chrupu správne čistenie s ústnymi pomôckami. V prípade záujmu prebieha inštruktáž aj priamo v ústach zamestnanca.

Čo sa nás často pýtate?

Aká je cena za školenie?

Cena je 10 € bez DPH na jedného zamestnanca/zamestnankyňu. V tom je zahrnutá krátka prednáška, praktické vysvetlenie správneho čistenia a tiež dve ústne pomôcky, ktorými sa inštruuje.

Ako dlho celé školenie trvá?

Celkové trvanie návštevy školiteľov a školiteliek u vás závisí od počtu zamestnancov. Platí časový rámec vysvetlený v predchádzajúcej časti.

Viete urobiť prednášku a inštruktáž aj v anglickom jazyku?

Áno, máme k dispozícii aj študentov a študentky, ktorí školia v angličtine.

Nezáväzne objednať školenie

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na kimlickova@curaprox.sk alebo na tel.č. +421 918 319 439.