ZNAČKA A JEJ HODNOTY

Lepšie zdravie pre všetkých

CURAPROX má poslanie. Priniesť vám lepšie zdravie. Dosiahnuť to chceme pri dodržiavaní našich firemných hodnôt.

CURAPROX znamená poznatky a zdieľanie zručností za účelom prinášania dokonalej ústnej starostlivosti a tým aj ústneho zdravia - už od roku 1972.

Propagujeme oveľa viac než len biele zuby a svieži dych. Ústne zdravie je zásadné pre zdravie jednotlivých orgánov a celkové zdravie tela. Preto vyvíjame motivačno-tréningové programy pre dentálnych profesionálov. Každý rok vyškolíme tisícky iTOP/CURAPROX inštruktorov ústnej hygieny na celom svete. Tí následne pomáhajú pacientom s motiváciou a nadobúdaním zručností nevyhnutných na udržiavanie ich úst, zubov a ďasien v dokonalom stave.

Naše metódy fungujú, pretože pacient naozaj cíti rozdiel. So značkou CURAPROX je čistenie zubov zábavou. Je to totiž jednoduché a zároveň je ľahké vidieť pozitívne výsledky. Naše produkty nie sú len účinné, ale zároveň pomáhajú udržať motiváciu pre dôkladné čistenie. Preto sa vždy veľmi snažíme, aby boli naše pomôcky ústnej hygieny aj tými najatraktívnejšími. Nevolajú nás "Švajčiari posadnutí zubami" len tak náhodou.

Ueli Breitschmid, majiteľ spoločnosti CURADEN AG

MILUJEME, ČO S VAMI ROBÍME

Je niečo lepšie, ako denne používať veci, ktoré nám prinášajú zdravie a radosť zároveň? Sme hrdí, že na Slovensku môžeme zastupovať značku CURAPROX. Pre nás to bola láska na prvý pohľad. Alebo prvý dotyk? Tá mäkkosť a účinnosť zároveň - nie je to paráda?

Ak ste dnes spokojní s našimi produktami, máme z toho radosť. Nám to však nestačí. Chceme, aby ste ich vedeli používať k svojmu najvyššiemu úžitku. Aby vám prinášali zdravie a krásu. Preto sa neustále vzdelávame. Chceme vám prinášať najnovšie informácie. Byť vám poradcami a inštruktormi. Motivovať vás.

Zároveň je pre nás zásadné držať sa na ceste k vášmu krásnemu a zdravému úsmevu našich firemných hodnôt:

 - Dôvera

 - Rešpekt

 - Rast

 - Súdržnosť

 - Udržateľnosť

 - Láska

 - Radosť

Chceme, aby pre vás čistenie zubov bolo vždy malým sviatkom. Aj keď budete mať pred sebou ťažký deň, začnete ho posilňujúcim rituálom, ktorý vám pripomenie, prečo máte mať radi sami seba. Váš úsmev do zrkadla po večernej očiste sa zase stane nádhernou bodkou za každodennými starosťami.

Lebo šťastie je návyk. Majte sa radi a starajte sa o seba. Radi vám v tom pomôžeme.


Lucia Rabatinová, výkonná riaditeľka spoločnosti CURADEN Slovakia s.r.o.