Hydrosonic PRO

Výnimočnosť, ktorá pracuje za vás

Akou veľkou zmenou v starostlivosti o zuby môže byť jediná pomôcka? Trúfnite si spoznať odpoveď na vlastnej koži. Dokonale jemné vlákna, unikátna single hlavička či odhlučnený motorček kefky Hydrosonic PRO posúvajú čistenie zubov na novú úroveň.

Sedem režimov čistenia: nájdite si ten svoj a užívajte si účinné a šetrné čistenie.

Výkonná batéria zvládne na jedno nabitie približne 60 minút, teda 2 týždne čistenia zubov.

Tri inovatívne hlavičky kefky: Power, Sensitive a Single.

Lepšia manipulácia aj v ťažko dostupných miestach vďaka špeciálnej ergonómii Curacurve®.

Vaše zuby milujú, keď ste single!

Pre fanúšikov dokonale čistých zubov neexistuje nič lepšie ako jednozväzková kefka. Skvelou správou preto je, že si dôkladné čistenie každého zuba zvlášť už môžete dopriať aj s elektrickou kefkou – vďaka unikátnej hlavičke Single. Ideálna je aj na čistenie ťažko dostupných oblastí či miest okolo zubného strojčeka.

Buďte hlavička a vyberajte podľa hlavičky

Aj elektrická kefka je v prvom rade kefka. V hlavnej úlohe je preto hlavička a vlákna v nej. Jemné patentované vlákna Curen® kefky Hydrosonic PRO sú zárukou bezpečného a účinného čistenia. Vďaka nízkej adsoprcii vody ostávajú pevné aj po navlhčení a ideálne tak “premieňajú” vibrácie na kmity. Malá hlavička v tvare kvapky – s pogumovanou zadnou časťou – prispieva k dôkladnejšiemu a príjemnejšiemu čisteniu

Ktorý režim bude váš? Vyberte si zo 7

Od 22 000 do 42 000 jemných kmitov kefky za minútu. Alebo ak chcete – až do 84 tisíc čistiacich pohybov za minútu. Rozdelených do 7 čistiacich režimov. Stačí si vybrať, ktorý je ten nejpohodlnejší práve pre vás.

Čo tak dovolenka na jedno nabitie?

Výkonná batéria zvládne na jedno nabitie približne 60 minút, pri čistení zubov ráno a večer to pre vás znamená približne dva týždne čistenia zubov bez toho, že by ste museli siahnuť po nabíjačke.

Malé ohnutie, veľký rozdiel

Curacurve® predstavuje zahnutie kefky len o 10 alebo 15 stupňov. Táto na prvý pohľad nenápadná ergonomická špecialita znamená, že čistenie v ťažko dostupných oblastiach, napríklad okolo zadných zubov, je jednoduchšie a účinnejšie

Elegancia a praktickosť

Spomínali sme už cestovné púzdro kefky Hydrosonic PRO? Vďaka nemu si môžete dopriať tú najlepšiu ústnu starostlivosť aj na dovolenke či pracovnej ceste. Jednoducho nie je dôvod, aby ste Hydrosonic PRO nemali vždy so sebou.

German Design Award 2021

Sme hrdí aj na víťazstvo na German Design Awards 2021 v kategórii Excelentný produktový dizajn v oblasti zdravotnej starostlivosti a rehabilitácie. Porota ocenila, že "špeciálny dizajn vlákien uľahčuje ústnu starostlivosť dokonca aj pri komplikovaných pozíciách zubov alebo pri strojčeku."

Hlavičky, z ktorých si vyberie každý

Elektrická zubná kefka Hydrosonic PRO ponúka 3 inovatívne hlavičky kefiek – Power, Sensitive a Single. Ktorá z nich bude vašim kúpeľňovým spoločníkom?

Enzycal zubná pasta

Účinná a šetrná
k zubom a ďasnám,
s jemnou chuťou.
Vhodná pre sonické
zubné kefky.

Detail Kúpiť

Single kefka

Zub za zubom

Detail Kúpiť

Implantáty

Pretože aj tie si zaslúžia špeciálnu starostlivosť

Detail Kúpiť