Hydrosonic Pro

Profesionálne čistenie zubov. Aj u vás doma.

S kefkou Hydrosonic PRO získate pocit profesionálne vyčistených zubov pri každom čistení – dokonca aj keď máte strojček, implantáty, citlivé ďasná a tiež ťažko dostupné miesta.

Sedem odlišných režimov čistenia: nájdite si ten svoj a vychutnajte si perfektné čistenie vašich zubov.

Výkonná batéria: viac ako 60 minút čistenia na jedno nabitie.

Tri inovatívne hlavičky kefky: výkonná, šetrná a jednozväzková.

Perfektné čistenie dokonca aj na ťažko dostupných miestach vďaka Curacurve® – malé ohnutie, veľký rozdiel.

Správna starostlivosť o zuby je umenie

Čistenie zubov už ani nemôže byť precíznejšie ako s jednozväzkovou kefkou. Hlavička Single je jedinečná na čistenie každého zuba zvlášť ako aj na čistenie ďasnového žliabku. Teraz dokážete čistiť efektívne aj medzi zubami a strojčekom, zámkami alebo drôtikmi - vďaka vynikajúcej švajčiarskej technológii hlavičiek zubných kefiek.

Tieto hlavičky kefiek sa dostanú všade

Dizajn hlavičiek elektrickej zubnej kefky HYDROSONIC PRO je naozaj výnimočný. Ultra jemné vlákna Curen® – namiesto bežných nylonových – pokryjú každý zub, aby bolo čistenie zubov ešte účinnejšie. A keďže je hlavička kefky taká malá, všetky miesta okolo vašich zubov sú jednoducho dostupné a vyčistené.

Ktorý režim bude ten váš? Vyberte si zo siedmich

Od 22 000 do 42 000 jemných kmitov kefky za minútu. Elektrická zubná kefka Hydrosonic PRO vám dá pocit profesionálne vyčistených zubov. Vyberte si vašu úroveň čistenia a začnite.

60 minút čistenia zubov na jedno nabitie

Až približne 30 čistení zubov? Tak to už áno! A výkon ostáva úplne rovnaký od začiatku až do vybitia kefka, pričom nabíjať môžete pohodlne cez USB. Čo viac si priať?

Malé ohnutie, veľký rozdiel

Curacurve® predstavuje zahnutie kefky len o 10 alebo 15 stupňov, ktoré ale úplne mení situáciu. Teraz môžete jednoducho čistiť náročné miesta ako vnútornú časť predných zubov či priestor za stoličkami.

Dovolenka s Hydrosonic

Spomínali sme už praktické cestovné púzdro kefky Hydrosonic? Vďaka nemu si môžete dopriať tú najlepšiu ústnu starostlivosť aj na dovolenke či pracovnej ceste. Odteraz bude vaša zubná kefka Hydrosonic PRO vždy s vami.

Ústne zdravie stlačením jedného tlačidla

Elektrické zubné kefky boli ignorované pomerne dlhé obdobie. Výnimkou nebol ani expert Curaproxu - Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer. Avšak potom ho „osvietilo“. A odvtedy kefke Hydrosonic PRO venujú všetci stále väčšiu a väčšiu pozornosť.

German Design Award 2021

Víťaz v kategórii "Excelentný produktový dizajn v oblasti zdravotnej starostlivosti a rehabilitácie"

"Špeciálny dizajn vlákien uľahčuje ústnu starostlivosť dokonca aj pri komplikovaných pozíciách zubov alebo pri strojčeku."

Hlavička zubnej kefky pre každý variant

Elektrická zubná kefka Hydrosonic PRO ponúka 3 inovatívne hlavičky kefiek – Power, Sensitive a Single. Ktorá z nich je vhodná pre vás?

Enzycal zubná pasta

Účinná a šetrná
k zubom a ďasnám,
s jemnou chuťou.
Vhodná pre sonické
zubné kefky.

Detail Kúpiť

Single kefka

Zub za zubom

Detail Kúpiť

Implantáty

Pretože aj tie si zaslúžia špeciálnu starostlivosť

Detail Kúpiť