Zubná pasta [BE YOU.]

Ako funguje šetrné bielenie zubov

Šesť lahodných príchutí, šesť krásnych farieb, dlhotrvajúca sviežosť, šetrné prírodné bielenie a nový rozmer v ústnom zdraví.

Posuňte vašu ústnu hygienu na novú úroveň s našimi manuálnymi a sonickými zubnými kefkami.

Výlučne prírodné zložky – bez penidla SLS, triclosanu, chemických bielidiel či plastových častíc.

Svieže, energické, šetrné – revolúcia vo vašom ústnom zdraví.

Zubná pasta vhodná pre vegánov – výlučne bez živočíšnych zložiek.

Jedna zubná pasta. Šesť úžasných príchutí

Pasty sú v krásnych farebných prevedeniach, ktoré dokážu rozžiariť aj pondelkové ráno. Stačí si vybrať tú vašu. A ste na ceste k sviežemu úsmevu a zdravým zubom.

Pomoc aj vďaka bylinkám

Prínosné bylinky a prírodné zložky – vrátane výťažkov z echinacey, pomarančovníka horkého, harpagofytu ležatého či pupočníka ázijského – ktoré vyživujú tkanivá vo vašich ústach a pomáhajú predchádzať zápalom.

Zostaňte svieži celé hodiny

Cíťte sa sviežo a sebaisto, dlhé hodiny po vyčistení vašich zubov. Účinné mentolové perličky v zubnej paste vám poskytnú dlhotrvajúci pocit sviežosti.

Radosť z čistenia zubov?

Všetci vieme, aké nudné a všedné dokážu byť každodenné povinnosti. Zaslúžite si však niečo viac. Prineste do kúpeľne a čistenia zubov radosť a pozitívnu energiu s jedinečnými ovocno-mentolovými príchuťami [BE YOU.]. 

Prirodzená biela

Výraz glukózoxidáza znie trochu zvláštne. No v skutočnosti je to prírodný enzým, ktorý bieli vaše zuby šetrne – bez bieliacich prísad – a pritom sa zároveň stará aj o vašu zubnú sklovinu a ďasná.

Šetrné, prírodné a enzymatické bielenie zubov

Krásne, biele a zdravo vyzerajúce zuby vám dodajú sebadôveru a radosť zo života. No bielenie zvyčajným spôsobom môže často narobiť viac škody ako osohu. To neplatí pre pastu Be You. Prečo? Pretože bieli telu prirodzeným spôsobom.

Enzým, prírodný proces, belšie zuby

Be You obsahuje glukooxidázu – prírodný enzým. Je to proteín, ktorý spúšťa metabolický proces. Glukózoxidáza v ústach vedie k tvorbe kyslíka, ktorý následne vedie k šetrnému bieleniu.

Dva vítané vedľajšie účinky

Glukózoxidáza sa v slinách premieňa na peroxid vodíka, čo priamo vedie k boju s baktériami. Zároveň aktivuje laktoperoxidázový systém slín, čo má tiež antibakteriálny, ale aj antivírusový a antimykotický účinok.

Zubná sklovina je v tých najlepších rukách

Žiadne škodlivé bielenie zubov. Žiadne obrusovanie. Nielen, že zubná sklovina zostáva neporušená, ale stáva sa aj žiarivejšia a belšia. A to všetko vďaka glukózoxidáze – prírodnému enzýmu, ktorý využívajú včely na ochranu medu pred baktériami.

Keď usmievať sa je také jednoduché

Aj napriek vylúčeniu bežných nevhodných zložiek používaných pri bielení predstavuje [BE YOU.] účinný bieliaci systém. A tiež úplne prírodný – vďaka glukózoxidáze.

CS 5460

Najúčinnejšia 
zubná kefka na svete?

Detail Kúpiť

Čisté zuby

Podrobný návod

Detail Kúpiť

Cestovný set

Čistite si svoje zuby 
aj na cestách

Detail Kúpiť

Zubné pasty Curaprox