Hydrosonic Black Is White

Čierna je nová biela

Aj čistenie zubov môže mať výnimočný štýl. Táto sonická kefka je zárukou účinnosti a jemnosti Curaprox, no zároveň vás očarí eleganciou a štýlom.

Tri úrovne čistenia  – od 22 000 do 42 000 jemných kmitov kefky za minútu.

Výkonná batéria: viac ako 60 minút čistenia na jedno nabitie.

Dve hlavičky zubných kefiek s obsahom uhlíka. Vlákna s aktívnym uhlíkom pre šetrn bielenie.

Perfektné čistenie: dokonca aj v ťažko dostupných miestach vďaka Curacurve® – malé ohnutie pre veľký rozdiel.

Vlákna s obsahom uhlíka pre šetrné bielenie

Vlákna Curen®, ktoré sú na hlavičkách zubných kefiek, obsahujú aktívny uhlík. Napomáhajú pri odstraňovaní zafarbených častíc zubov bez toho, aby poškodili zubnú sklovinu. Štýlové, inovatívne a šetrné bielenie zubov.

Výnimočný dizajn hlavičky kefky. Výnimočné čistenie.

Aj dizajn hlavičky zubnej kefky môže byť výnimočný. Ultra jemné vlákna Curen® – namiesto bežných nylonových – pokryjú zub obzvlášť účinne. A keďže je hlavička tejto elektrickej zubnej kefky taká malá, všetky miesta na vašom chrupe sú oveľa dostupnejšie.

Jedno tlačidlo, tri čistiace režimy

Zmeňte režim čistenia zubov stlačením jedného tlačidla: 22 000 kmitov kefky za minútu pre šetrnú masáž ďasien. Od 32 000 až do 42 000 kmitov na dosiahnutie maximálnej čistiacej sily. A to všetko, samozrejme, maximálne šetrne.

60 minút účinného čistenia

Svoje zuby si môžete čistiť celkovo v dĺžke až 60 minút jedno nabitie. Výkon zostáva rovnaký do poslednej sekundy. Nabíjanie zubnej kefky prebieha cez USB. Čo môže byť jednoduchšie?

Malé zahnutie, veľký rozdiel

Curacurve® predstavuje zahnutie kefky len o 10 alebo 15 stupňov, ktoré ale úplne mení situáciu. Teraz môžete jednoducho čistiť náročné miesta ako vnútornú časť predných zubov či priestor za stoličkami.

Dovolenka s Hydrosonickou zubnou kefkou

Spomínali sme už praktické cestovné púzdro kefky Hydrosonic? Vďaka nemu si môžete dopriať tú najlepšiu ústnu starostlivosť aj na dovolenke či pracovnej ceste. Odteraz bude vaša zubná kefka Hydrosonic Black Is White vždy s vami.

Ústne zdravie. Super štýlové.

Aj čistenie zubov môže mať výnimočný štýl. Táto sonická kefka je zárukou účinnosti a jemnosti Curaprox, no zároveň vás očarí eleganciou a štýlom.

Čierna kefka, belšie zuby

Zubná kefka Hydrosonic Black Is White je voľbou životného štýlu. Čierne vlákna Curen® obsahujú aktívny uhlík, čo robí hlavičku naozaj špeciálnou. Výsledok? Belšie zuby, ktoré vyzerajú skvele.

Bielenie

Belšie a zdravšie zuby.

Detail Kúpiť

Zubná pasta Black Is White

Privítajte šetrnú starostlivosť a rozlúčte sa so zafarbením na zuboch

Detail Kúpiť

Čierna je biela zubná kefka

Šetrná. Účinná. Krásna.

Kúpiť