Zubná pasta Black Is White

Belšie zuby šetrným spôsobom

Zubná pasta Black Is White šetrne odstraňuje škvrny. Neobsahuje chemické bieliace látky ani žiadne škodlivé abrazívne zložky. Aktívny uhlík jednoducho absorbuje neestetické zafarbené častice spôsobené fajčením, pitím kávy, čaju či červeného vína.

Niečo, čo vyvolá váš úsmev – biele zuby bez nevhodných a škodlivých chemikálií.

Aktívny uhlík jednoducho prirodzene absorbuje škvrny na zuboch.

Modrý filter v zubnej paste tiež spôsobuje, že zuby pôsobia žiarivejšie.

Výlučne šetrné a neškodné, ale pritom účinné zložky. Žiadny SLS, triclosan, bielidlá ani plastové čiastočky.

Keď sa čierna stane bielou

Zubná pasta s aktívnym uhlíkom je čierna ako noc. Aktívny uhlík jednoducho absorbuje zafarbené častice na sklovine. Šetrné a účinné bielenie.

Zafarbené častice sú šetrne odstránené

Chemické bielenie? Nie. Ďalšie nešetrné a abrazívne chemikálie? Nie. Aktívny uhlík? Tak to už áno! Šetrne absorbuje zafarbené častice. Hydroxylapatit je vzácny minerál, ktorý sa prirodzene vyskytuje vo vašej zubnej sklovine. Keď ho máte ešte aj v paste, pomáha vyhladovať mikrotrhlinky na zuboch, v ktorých sa zachytáva povlak. Zároveň vytvára ochrannú vrstvu, vďaka ktorej sú zuby odolnejšie voči zubnému kazu.

Prirodzene biely úsmev

SLS, triclosan a ďalšie škodlivin - nič také s nami nehrozí. Chceme, aby ste si vychutnali výnimočné ústne zdravie a belšie zuby, a to všetko prirodzeným spôsobom.

Prečo Black Is White?

Krásne biele zuby vám dodajú nový pocit sebavedomia. No bežné bieliace zubné pasty môžu škodiť zubom či ústnej dutine. Curaprox vám ukáže, že sa na to dá ísť aj inak. Doprajte si šetrné, prírodné a účinné bielenie zubov s aktívnym uhlíkom a hydroxylapatitom.

Bielenie zubov s aktívnym uhlíkom

Aktívny uhlík je absolútne prírodný. Nakoľko je porézny, ľahko absorbuje zafarbené častice. Bieli zuby a udržiava vo vašich ústach svieži pocit.

Bielenie

Belšie zuby 
šetrným spôsobom

Detail Kúpiť

CS 5460

Najúčinnejšia zubná kefka na svete?

Kúpiť

Hydrosonic Black Is White

Ústne zdravie dostáva nový štýl

Detail Kúpiť

Nech sa páči, zubné pasty Curaprox: