Biologická starostlivosť o zubné náhrady BDC

Starostlivosť o zubné náhrady a drôtiky

Je čas nechať matku prírodu postarať sa o vaše zubné náhrady a strojčeky a tiež o vaše ústne zdravie - prostredníctvom kyseliny citrónovej, morskej soli a eukalyptového oleja.

Čistenie s kyselinou citrónovou a morskou soľou.

Napomáha, aby protézy vyzerali a pôsobili ako nové po celé roky.

Ochrana vďaka eukalyptovému oleju.

Prírodná a dlho trvajúca starostlivosť o zubné náhrady

Kombinácia kyseliny citrónovej a morskej soli bez námahy odstraňuje zvyšky jedla a povlaku zo zubných náhrad. Na rozdiel od iných nešetrných prípravkov, BDC nepoškodzuje plast zubných náhrad, vďaka čomu budú vaše zubné náhrady vyzerať po celé roky ako nové.

Spečatené bozkom

Eukalyptový olej poskytuje BDC setu na starostlivosť o zubné náhrady sviežu príchuť – ako aj liečivé a protizápalové vlastnosti. Aby toho nebolo málo, tiež chráni plasty, vrátane akýchkoľvek existujúcich mikrotrhliniek, prostredníctvom mikrofilmu.

Šetrne a účinne

Vaše zubné náhrady alebo drôtiky si zaslúžia tú správnu starostlivosť. Doprajte im zubné kefky Curaprox. Odstraňovanie zvyškov jedla a povlaku sa stáva jednoduchou a príjemnou záležitosťou a my vám sľubujeme, že nehrozí poškriabanie plastových častí. Používajte kefku BDC pre zubné náhrady a strojčeky a CS 5460 pre háčiky.

Príroda vie najlepšie, ako na to

My v Curaproxe s a vždy najprv spýtame: ako nám môže pomôcť príroda? Práve preto je rad BDC taký dobrý pre vaše ústne zdravie. A práve preto dokáže BDC udržiavať vaše zubné náhrady a drôtiky ako nové po dlhú dobu.

BDC: V čom je rozdiel?

Ten rozdiel je v prírodných zložkách. BDC set na starostlivosť o zubné náhrady obsahuje čistiacu silu kyseliny citrónovej a morskej soli a tiež sviežu ochranu eukalyptového oleja. Vďaka tomu nevznikajú žiadne mikrotrhliny a žiadne skryté miesta pre patogény.

Kyselina citrónová

Ide o jednu z najlepších prírodných látok, pričom je to kľúčová čistiaca zložka v čistiacich roztokoch BDC 100 na denné použitie a BDC 105 na týždenné používanie. Pôsobí jednoducho tak, že rozkladá zvyšky jedla a odstraňuje škvrny a baktérie usadené na zubných náhradách a drôtikoch a dokonca zabraňuje aj vytváraniu mikrotrhlín na materiáloch.

Eukalyptový olej

Eukalyptový olej poskytuje maximálnu sviežosť pri používaní zubných náhrad a drôtikov. Pôsobí tiež protizápalovo a chráni plastové časti zubných náhrad tak, že na nich vytvára mikrofilm.

Morská soľ

Ani chutné jedlo sa nezaobíde bez morskej soli. Veríme, že to isté platí aj o výnimočných čistiacich produktoch pre zubné náhrady a drôtiky. Morská soľ stabilizuje a podporuje čistiaci účinok kyseliny citrónovej.

Je naozaj potrebné čistiť zubné náhrady a ortodontické aparáty?

Vieme, že túžite po tom, aby bolo nosenie vašich zubných náhrad a strojčekov čo najpohodlnejšie. Tiež vieme, že budete šťastní, ak budete môcť rýchlo a jednoducho vyčistiť a odstrániť zvyšky jedla či povlaku zo zubných náhrad prostredníctvom dezinfekčných roztokov BDC 100 na dennej báze a BDC 105 na týždennej báze.

Šetrný spôsob čistenia

Chemické látky dokážu napádať baktérie, avšak tiež môžu poškodiť plasty zubných náhrad tým, že vytvárajú mikrotrhliny, ktoré sú živnou pôdou pre patogény. Na rozdiel od bežných produktov, roztoky BDC používajú kyselinu citrónovú, morskú soľ a eukalyptový olej, ktoré pomáhajú odstraňovať zvyšky jedla a baktérie. Takýmto spôsobom napomáhajú starostlivosti o zubné náhrady a ortodontické strojčeky.

Zubná kefka CS 5460

Čistenie a stimulácia ďasien

Detail Kúpiť

Implantáty

Správna ústna starostlivosť o implantáty a zubné náhrady

Detail Kúpiť

CS 708

Čistenie ťažko dostupných miest

Kúpiť

Care for braces and dentures