Jednozväzková kefka CS 1006

Keď menej
je viac

Povlak na zuboch a ďasnách. Miesta so zvýšenou pigmentáciou skloviny. Jednozväzková „single“ kefka vyčistí dokonca aj ťažko dostupné miesta. Je to ako keby sme mali osobného dentálneho hygienika priamo vo svojej kúpeľni. 

Jeden zväzok. Precízna a výnimočná ústna starostlivosť.

6 mm dlhé a ultra jemné vlákna Curen®

Bez použitia zubnej pasty. Perfektné kdekoľvek

Čistí zuby aj na ťažko dostupných miestach, dokonca aj zuby so strojčekom.

Milujeme single kefku CS 1006

Pre nadšencov zubných kefiek, ktorí milujú precízne a jemné pohyby pozdĺž ďasien v miestach, kde je čistenie takmer nemožné. Dokonca aj medzi zubami a strojčekom, zámkami strojčeka a drôtikmi. 

Prečo „jednozväzková“ kefka?

Pretože všetku namáhavú prácu vykoná jediný zväzok, čo je skvelé pre čistenie jednotlivých zubov. Je to ten správny čas, kedy byť sám so sebou a urobiť pre svoje zdravie niečo užitočné, niečo viac. Pokojne aj bez vody, pasty a kúpeľne.

Malá kefka,
veľký rozdiel

Väčšie neznamená vždy lepšie. Malá hlavička zubnej kefky, veľká čistiaca schopnosť.

Staré spôsoby, nová technológia

Kedysi dávno, ešte predtým, než existovala zubná kefka v približne dnešnej podobe, si ľudia čistili zuby pomocou prírody. Žuli konáriky, až kým neboli rozstrapkané a používali ich namiesto zubných kefiek. Jednozväzková kefka CS 1006 je inšpirovaná práve touto tradíciou.

Jemné čistenie zubov

Hlavička jednozväzkovej kefky CS 1006 je pevnejšia ako pri našich ostatných kefkách. Táto kompaktnosť je dôležitá, pretože detailné čistenie ďasnového žliabku je možné, len keď si hlavička zachováva tvar. Zároveň je však zárukou jemného a šetrného čistenia, ktoré u nás samozrejmosťou. 

Vždy po ruke

Pri čistení touto kefkou nie je potrebná zubná pasta, voda ani kúpeľňa. Takže môžete niečo špeciálne pre svoj zdravý úsmev robiť aj pri pozeraní televízie či oddychovaní na terase.

Pohoda s jednozväzkovou kefkou CS 1006: 

Osvojiť si precízne a jemné pohyby čistenia zubov pozdĺž línie ďasien si vyžaduje istú zručnosť a skúsenosť. No ak ich raz získate, ústnej hygiene sa môžete venovať kdekoľvek a kedykoľvek.

Čistenie správnym spôsobom

Veďte jednozväzkovú kefku CS 1006 pozdĺž línie ďasien pomocou drobných kmitavých pohybov, takmer bez akéhokoľvek tlaku. Curaprox vytvoril jednozväzkovú kefku CS 1006 špeciálne pre túto čistiacu metódu, známu ako ‘sólo technika’.

Držte kefku vertikálne a priložte ju na jednu stranu povrchu zuba.

Opatrne pohybujte vláknami hlavičky kefky tak, aby sa len jemne dotýkali línie ďasien.

Teraz pohybujte jednozväzkovou kefkou CS 1006 precíznym a jemným kmitaním pozdĺž línie ďasien z jednej strany zuba na druhú.

Hydrosonic pro

Sonická zubná kefka
s jednozväzkovou hlavičkou

Detail Kúpiť

Vaše ďasná

Ukážte im, že vám na nich záleží

Detail Kúpiť

Medzizubné kefky

Účinné čistenie priestorov medzi zubami

Detail Kúpiť