Zubná kefka CS 5460

Jemná k zubom a ďasnám

Každé jedno z 5 460 vlákien Curen® usilovne bojuje so zubným povlakom. Pritom ale chráni zuby aj ďasná.

5 460 vlákien je husto usporiadaných v hlavičke zubnej kefky, aby vám poskytli výnimočnú efektivitu čistenia.

Kompaktná hlavička zubnej kefky. Mierny uhol. Optimálne čistenie.

Vlákna Curen®. Úžasne jemné a mimoriadne tenké  – len 0,1 mm v priemere.

Osemhranná rukoväť zubnej kefky vám pomáha, aby ste zuby čistili pod správnym uhlom. 

5 460 dobrých dôvodov pre čisté zuby

Môžete sa spoľahnúť, že zubná kefka CS 5460 odstráni povlak, zabráni poškodeniu skloviny a že sa jemne a účinne postará o vaše zuby a ďasná. Prečo? Rozdielom sú vlákna Curen® - ultra jemné a šetrné (namiesto bežných nylonových štetín) a v počte až 5 460.

Malá a kompaktná hlavička kefky

Kompaktná hlavička zubnej kefky CS 5640 dokáže nájsť všetky ťažko dostupné miesta – napr. za stoličkami – pričom sa v podstate jemne ohýba. To všetko pre nenahraditeľný pocit čistých zubov.

Majte správny uhol…

… pre optimálne čistenie zubov. Nakloňte kefku pod 45-stupňovým uhlom, pričom polovica vlákien bude na zuboch a polovica na ďasnách. Robte malé krúživé pohyby s len minimálnym tlakom. Práve toto je recept na jednoduché a účinné čistenie zubov.    

Zažite rozdiel: 

dentálni odborníci odporúčajú naše kefky už viac ako 40 rokov. Verte nám, že ak raz vyskúšate zubné kefky CS 5460 od Curaprox, už sa k pôvodným nevrátite.

Farby, farby a ešte raz farby

Po rokoch používania tých istých nudných možností prišla explózia krásnych a hravých farieb. Zubná kefka CS 5460 je aktuálne k dispozícii v 36 farebných kombináciách a tiež v mnohých v limitovaných edíciách. 

Vyberte si farbu

Šetrná a nežná starostlivosť o zuby

Mnoho ľudí si čistí zuby s použitím prílišného tlaku a kefkami, ktoré majú tvrdé štetiny. Takéto čistenie zubov dokáže narobiť škody ako napríklad ustupujúce ďasná. Naše ultra jemné vlákna Curen® sú úplne iný príbeh. Sú obzvlášť jemné, no pritom dokážu čistiť výnimočne dobre.

Majstre, poprosím hudbu

Čistite zub za zubom malými a jemnými krúživými pohybmi, s len minimálnym tlakom. Veľké množstvo ultra jemných vlákien osadených v hlavičke zubnej kefky CS 5460 dokáže účinne odstraňovať povlak bez toho, aby spôsobili akékoľvek poškodenie. Zubnú kefku držte jemne v prstoch, nie dlani. Ako pero či sláčik pri hre na husle. 

5 460 je magické číslo

5 460 vlákien je 10-násobok počtu štetín, ktoré sa používajú v bežnej zubnej kefke, a ktoré sú pevne usporiadané v hlavičke kefky. Tento extra hustý povrch zubnej kefky je navrhnutý za účelom prevencie zubného kazu a ochorení ďasien. Zubná kefka CS 5460 je pre zubný povlak nočnou morou.

Zubná sklovina je pevnejšia ako oceľ 

A predsa si vyžaduje jemnú starostlivosť. Môžete sa spoľahnúť na jemné vlákna Curen®, ktoré odstránia zubný povlak bez toho, aby narušili zubnú sklovinu a bezpečne vyčistia aj ďasnový žliabok.

Aký je najlepší spôsob čistenia zubov?

Existuje mnoho odlišných techník. Navyše, každé ústa, zub a medzizubný priestor sú odlišné. Je však jedna osvedčená metóda, ktorá funguje pre každého.

Začnite čistenie v správnom uhle – vláknami čiastočne na zuboch a čiastočne na ďasnách

Čistite jemne, takmer bez akéhokoľvek tlaku

Malé jemné krúžky – nechajte sa viesť vašou zubnou kefkou

Odhalené zubné krčky

Čo s tým
možno robiť?

Detail Kúpiť

Cestovný set

Majte všetko
pre zdravý úsmev
vždy poruke

Detail Kúpiť

Starostlivosť o ďasná

Čistenie namiesto
drhnutia

Detail Kúpiť

Vyberte si z neodolateľných limitiek: