Detské zubné pasty Curaprox kids

Čistenie zubov s radosťou

Konečne je tu pasta, s ktorou sa budú deti na čistenie zubov tešiť! S lahodnými ovocnými príchuťami bude pre ne radosť vyháňať z úst kazizúbkov. A vy budete vedieť, že sú ich zuby v tých najlepších rukách.

Nízka hodnota obrusovania (RDA 40) chráni zubnú sklovinu.

Antibakteriálne enzýmy nachádzajúce sa aj v slinách podporujú prirodzenú obranyschopnosť úst.

K dispozícii rôzne množstvá fluoridu - od bezfluoridovej pasty až po 1450 ppm.

Pasty neobsahujú agresívne penidlo SLS, parabény či umelé farbivá.

Čistenie zubov ako zábava

Motivovať dieťa na čistenie zubov nie je jednoduché. Pasty Curaprox kids - s neodolateľnými príchuťami a príbehmi kazizúbkov - vám to uľahčia. Rady odborníčky a mamičiek, ako z čistenia zubov urobiť zábavu, nájdete tu.

ZISTIŤ VIAC

Tie ale chutia!

Nečakajte, že budú deti nadšené z nudných príchutí pást. Čo tak dopriať im zamaškrtenie si na jahode, mäte či červenom melóne?

Čím potešia rodičov?

Inovatívna šetrná formulka je pre ústa vašich detí to najlepšie. Všetky potenciálne škodlivé látky majú do týchto pást zákaz vstupu.

Jemnosť nadovšetko

Zubné pasty Curaprox - dospelácke či detské - obsahujú výhradne šetrné, neškodné, no pritom účinné zložky. Všetky vám dávajú dôvod na úsmev, pretože sa s nimi vyhnete agresívnym chemikáliám, plastovým čiastočkám či dráždivým penidlám.

Tímová práca

Fluorid chráni zuby. Brezový cukor xylitol potláča činnosť baktérií zubného povlaku. Prírodné enzýmy sa pridávajú s telu vlastnou antibakteriálnou funkciou. Jednoducho, víťazná kombinácia!

Enzymatická ochrana

Enzýmy aminoglukózidáza a glukózová oxidáza sa nachádzajú aj v slinách a ich funkcia je, že spomaľujú metabolizmus baktérií zubného povlaku. Tým im zabraňujú vytvárať kyseliny spôsobujúce zubný kaz.

Vylepšená verzia fluoridu

Fluorid remineralizuje zubnú sklovinu, čím ju robí silnejšou a odolnejšou proti kazom. V pastách Curaprox kids je navyše jeho vylepšená efektívnejšia verzia - sodium monofluorofosfát. Na výber máte z troch množstiev fluoridu - 0, 950  1450.