Škrabka na jazyk

Spoľahnite sa na svieži dych

Jednoduchým pohybom zoškrabte povrch jazyka od jeho zadnej časti až ku jeho špičke, len s minimálnym tlakom. Škrabka odstraňuje baktérie a ďalšie usadeniny z jazyka, ktoré spôsobujú zápach z úst.

Svieži dych už od prvého použitia škrabky na jazyk.

Vyberte si škrabku s jednoduchou alebo dvojitou čepeľou.

V ponuke v štyroch farbách.

Tak rýchlo a tak účinne.

Rozdiel môžete vidieť, ale hlavne cítiť od prvého použitia škrabky na jazyk. Na rozdiel od iných škrabiek je táto navrhnutá tak, aby predchádzala pocitom na dávenie.

Rozlúčte sa so zápachom z úst

Urobte zo škrabky na jazyk neoddeliteľnú súčasť vašej dennej rutiny v starostlivosti o ústne zdravie. Baktérie, ktoré sa usadzujú na vašom jazyku, spôsobujú zápach z úst. Presvedčte sa a pocíťte rozdiel od prvého použitia škrabky.

Suchá ústna dutina vedie k zápachu z úst

Najlepšou ochranou v ústach sú sliny, ktoré prirodzene čistia zuby, ďasná a jazyk a tak bojujú proti baktériám a zápachu z úst.

Tá správna zubná pasta

Niektoré zubné pasty však vysušujú sliznicu v ústach. Tie najlepšie zubné pasty, naopak, podporujú tvorbu slín, konkrétne zubné pasty Be You, Black Is White a Enzycal.

Môže byť aj žuvačky prínosná?

Enzymatická bieliaca žuvačka Black Is White rozhodne áno. Avšak nielen preto, že poskytuje svieži citrónovo-mentolový dych, ale aj preto, že podporuje tvorbu slín. Žujte pre zdravšiu ústnu dutinu a belšie zuby.

Medzizubné kefky

Účinné čistenie 
medzizubných priestorov

Detail Kúpiť

CS 5460

Jedinečne jemné, jedinečne účinné

Detail Kúpiť

Zubná pasta Enzycal

Šetrná, účinná, 
s jemnou chuťou

Detail Kúpiť

Useful helpers