Hydrosonic Easy

Jednoduchá a účinná ústna starostlivosť

Zlepšenie vášho ústneho zdravia je jednoduché. Ide o sonickú zubnú kefku, ktorá používa hydrodynamický efekt. Nie je to nič komplikované, no pritom mimoriadne účinné.

Tri úrovne čistenia – Start, Clean a Smile.

Výkonná batéria: viac ako 60 minút čistenia na jedno nabitie.

Hlavička Sensitive v balení: jemná, malá a potiahnutá gumou v zadnej časti.

Je to naozaj hračka - 2 minúty čistenia, pol dňa krásneho úsmevu.

Šikovné hlavičky kefiek pre hydrodynamický efekt

Kefka Hydrosonic Easy vás v balení poteší hlavičkou Sensitive. Je malá a plná jemných patentovaných vlákien Curen. Zároveň má zadnú časť potiahnutú gumou. Čistenie je tak účinné a šetrné zároveň navyše hlavičky podporujú aj hydrodynamický efekt.

Jedno tlačidlo, tri úrovne čistenia zubov

Od 22 000 do 42 000 jemných kmitov kefky za minútu – elektrická zubná kefka Hydrosonic Easy vám dá pocit sviežosti a čistoty.

Plný výkon kefky počas 60 minút. Nabíjanie? Hračka

Viac ako 60 minút čistenia zubov na jedno nabitie, pričom výkon zostáva rovnaký do poslednej sekundy. Nabíjanie kefky cez USB – také jednoduché.

Dovolenka s Hydrosonic

Spomínali sme už praktické cestovné púzdro kefky Hydrosonic? Vďaka nemu si môžete dopriať tú najlepšiu ústnu starostlivosť aj na dovolenke či pracovnej ceste. Odteraz bude vaša zubná kefka Hydrosonic Easy vždy s vami.

Ide to prosto „easy“

Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer, expert Curaproxu hovorí: “Hydrosonic Easy je zubná kefka pre všetkých tých, ktorí si chcú zlepšiť a udržať svoje ústne zdravie tak jednoducho, ako sa len dá."

Je to jednoduché – každá si sadne s každou

Vedeli ste, že všetky čistiace hlavičky Curaprox sú kompatibilné so všetkými hydrosonickými kefkami Curaprox? K vašej kefke Hydrosonic Easy si tak môžete dokúpiť aj hlavičky Power, Single či Carbon.

Zubné pasty Be You

Energické a svieže príchute, belšie a zdravšie zuby

Detail Kúpiť

Enzycal zubná pasta

Účinná zubná pasta, šetrná k zubom a ďasnám, s jemnou chuťou

Detail Kúpiť

Zubný kaz

Je čas, 
aby ste naozaj chránili 
svoje zuby

Detail Kúpiť