Hydrosonic Easy

Jednoduchá a účinná zubná starostlivosť

Zlepšenie vášho ústneho zdravia je jednoduché. Ide o sonickú zubnú kefku, ktorá používa hydrodynamický efekt. Nie je to nič komplikované, no pritom mimoriadne účinné. V balení s dvomi hlavičkami kefky.

Tri úrovne čistenia – Start, Clean a Smile.

Výkonná batéria: viac ako 60 minút čistenia na jedno nabitie.

Dve hlavičky zubnej kefky: CHS 200 sensitive a CHS 300 power.

Je to naozaj hračka - 2 minúty čistenia, pol dňa krásneho úsmevu.

Šikovné hlavičky kefiek pre hydrodynamický efekt

Kefka Hydrosonic Easy sa ponúka s dvomi hlavičkami: CHS 200 sensitive a CHS 300 power. Pri oboch hlavičkách kefky sú použité ultra jemné vlákna Curen® a obe podporujú hydrodynamický efekt.

Jedno tlačidlo, tri úrovne čistenia zubov

Od 22 000 do 42 000 jemných kmitov kefky za minútu – elektrická zubná kefka Hydrosonic Easy vám dá pocit sviežosti a čistoty.

Plný výkon kefky počas 60 minút. Nabíjanie? Hračka

Viac ako 60 minút čistenia zubov na jedno nabitie, pričom výkon zostáva rovnaký do poslednej sekundy. Nabíjanie kefky cez USB – také jednoduché.

Dovolenka s Hydrosonic

Spomínali sme už praktické cestovné púzdro kefky Hydrosonic? Vďaka nemu si môžete dopriať tú najlepšiu ústnu starostlivosť aj na dovolenke či pracovnej ceste. Odteraz bude vaša zubná kefka Hydrosonic Easy vždy s vami.

Ide to prosto „easy“

Prof. Dr. med. dent. Ueli P. Saxer, expert Curaproxu hovorí: “Hydrosonic Easy je zubná kefka pre všetkých tých, ktorí si chcú zlepšiť a udržať svoje ústne zdravie tak jednoducho, ako sa len dá."

Je to jednoduché – s dvomi hlavičkami kefky

Kefka Hydrosonic Easy s dvomi hlavičkami kefky: CHS 200 sensitive a CHS 300 power. Hlavičky sú kompatibilné so všetkými hlavičkami sonických zubných kefiek Curaprox.

Zubné pasty Be You

Energické a svieže príchute, belšie a zdravšie zuby

Detail Kúpiť

Enzycal zubná pasta

Účinná zubná pasta, šetrná k zubom a ďasnám, s jemnou chuťou

Detail Kúpiť

Zubný kaz

Je čas, 
aby ste naozaj chránili 
svoje zuby

Detail Kúpiť