Cestovný set

Dokonalé ústne zdravie – kdekoľvek pôjdete

Jedinečná kompaktná cestovná zubná kefka, 10 ml sviežej bieliacej zubnej pasty a dve medzizubné kefky s praktickým držiakom. Maximálna starostlivosť Curaprox o zubné zdravie všade s vami.

Cestovná zubná kefka CS 5460 je nekompromisná voči zubnému povlaku, ale tiež neuveriteľne šetrná k vašim zubom a ďasnám.

Zubná pasta [BE YOU.]: stará sa o vaše zuby a ďasná a zubom tiež prinavracia prirodzenú belosť

Medzizubné kefky CPS prime: účinné čistenie medzizubných priestorov.

Dokonalá starostlivosť o ústnu dutinu všade s vami.

Keď sa vaše ďasná zaľúbia

Prečo zubní profesionáli odporúčajú zubnú kefku CS 5460? Odpoveďou sú dve slová – šetrnosť a účinnosť. Obsahuje 5 460 ultra jemných vlákien pevne osadených v hlavičke kefky, ktoré jej dávajú výnimočnú čistiacu schopnosť. Cestovná verzia zubnej kefky CS 5460 pozostávajúca z dvoch častí, pričom meníte iba hornú časť. Tú pre vás máme v atraktívnych farebných dvojbaleniach.

Každodenné šetrné bielenie. Šesť sviežich príchutí pást

Šesť sviežich príchutí zubných pást. Šesť žiarivých farieb. Dlhotrvajúca sviežosť a šetrné prírodné bielenie zubov. Jednoducho, nový rozmer v starostlivosti o ústne zdravie.

Tajomstvo medzizubných priestorov

Čo je tajomstvom výnimočnej čistoty ťažko dostupných a úzkych miest medzi zubami? Sú to jemné, dlhé a pružné vlákna a tiež šetrné a účinné čistenie jednozväzkovou kefkou.

Dokonalý spoločník na cesty?

Žiadne kompromisy pokiaľ ide o štýl alebo o ústne zdravie.  Vaše obľúbené produkty Curaprox vo vašej kabelke, batožine alebo vo vrecku na bunde. Tento štýlový cestovný set meria iba 9,5 cm x 6 cm a vojde naozaj kdekoľvek.

Jeden cestovný set, šesť nádherných farieb

Ľahký, kompaktný, praktický a neodolateľne pekný – taký je cestovný set Curaprox. Vaše zuby a ďasná si vďaka nemu vychutnajú výlet práve tak ako vy.

Zubná kefka CS 5460

Najúčinnejšia 
zubná kefka na svete?

Detail Kúpiť

Čisté zuby

Podrobný sprievodca

Detail Kúpiť

Medzizubné kefky

Priamo uprostred medzizubného priestoru

Detail Kúpiť

Brush your teeth on the move