Hryzadielko

Trojnásobná 
zábava

Je to viac ako len hryzadielko. Je to hrkálka, ktorá cez rôzne povrchy prebúdza zmysly a rozvíja senzorické a motorické schopnosti. Je to tiež prípravná zubná kefka a hlavne - zábava, zábava, zábava.

Zmierňuje bolesť pri prerezávaní zúbkov.

Zábava pre zmysly.

Pripravuje vaše bábätko na čistenie zúbkov.

Dostupné v troch farbách – tyrkysová, modra a ružová.

Vzrušujúce povrchy a hrkálka

Na objavovanie je tu toho naozaj mnoho - rôzne povrchy na hryzadielku a farebné guličky v hrkálke, čo stimuluje zmysly. Bábätko sa môže šťastne hrať a zabudnúť na bolesť. Spokojní tak budú aj dospelí.

Potešenie z čistenia zúbkov?!

Hryzadielko je pre vaše dieťatko hračka, ktorá ho hravou formou pripravuje na prvé čistenie zúbkov. Prípravná zubná kefka masíruje ich ďasná a vytvára návyk na čistenie zubov.

Bolesť pri prerezaní prvého zúbka?

Prvý zúbok sa prerezal a bolelo to. Čo teraz? Pred tým, ako siahnete po mastičke proti bolesti, dajte vášmu bábätku hryzadielko. Hryzením doň sa prekrvujú ďasienka, čo uľahčuje prerezávanie a uľavuje od bolesti.

Mliečne zuby sú základom pre trvalý chrup

Hryzadielko vyvinula Dr. Nadja-Marina Kellerhoff a vašim deťom pomáha pripraviť sa na prvé čistenie zúbkov. Toto je ten najlepší spôsob, ako udržiavať prvé zúbky zdravé.

Tri farby hryzadielok…

… trojnásobná radosť. Svetlomodré, ružové a tyrkysové hryzadielko. Doprajte bábätkám ich obľúbenú farbu a sledujte, ako inštinktívne hryzú.

Kedy 
sa prerežú 
mliečne zúbky?

Predné zuby (rezáky) sú prvé a stoličky posledné. Začína to okolo šiesteho mesiaca a počas nasledujúcich 20 mesiacov sa postupne prerežú všetky mliečne zúbky, jeden po druhom.

Keď sa prerezáva zúbok

Prvý prerezaný zúbok je možno radostným momentom pre rodičov, ale nie pre bábätko. Kým niektoré bábätká pociťujú len miernu nepohodu, iné trpia silnými bolesťami. Prerezávanie zúbkov je kompletné vtedy, keď je všetkých 20 zubov na svojich miestach.

Potrebuje moje dieťa hryzadielko?

Bábätká majú jednoduché riešenie na to, aby si uľavili od bolesti pri prerezávaní zúbkov. Hryzú do čohokoľvek, čo je nablízku. V takom prípade bude najlepšie, ak to bude niečo bez škodlivín a úplne bezpečné na hryzenie – a síce hryzadielko odporúčané detskými a zubnými lekármi. Niečo, čo robí prerezávanie zúbkov príjemnejšie pre bábätká aj pre vás.

Čo má mať dobré hryzadielko?

Malo by poskytnúť úľavu pri bolesti z prerezávania zúbkov a mať rôzne druhy povrchov podporujúcich zvedavosť a rozvoj senzomotorických schopností. Súčasťou by mala byť aj stimulujúca hrkálka a prípravná kefka na prvé čistenie zúbkov.

Deti

Cumlík:
Podrobný sprievodca

Detail

Detské produkty Curaprox: