Zubná pasta Enzycal

Šetrná a obzvlášť účinná

Zabudnite na bežné škodlivé zložky zubných pást. My používane výlučne také zložky, ktoré sú pre vaše telo prirodzené.

Šetrná zubná pasta, zdravé ústa.

Vhodná pre sonickú zubnú kefku.

Žiadny SLS, triclosan, ani umelohmotné mikroperličky.

Vyrobená vo Švajčiarsku.

Pre zubnú sklovinu len to najlepšie

My v Curaproxe sa o zubnú sklovinu staráme a nepoškodzujeme ju. Enzýmy, ktoré používame, sú šetrné. A Enzycal – na rozdiel od mnohých iných pást – zubnú sklovinu neobrusuje. S nízkymi hodnotami RDA od ~ 30 do ~ 60 sa nemáte čoho obávať.

Prečo enzýmy?

Enzýmy, ktoré sa nachádzajú v našich slinách bojujú s baktériami. Enzýmy v zubnej paste Enzycal poskytujú ďalšie posilnenie prirodzenej obranyschopnosti tela, keďže výrazne podporujú prirodzenú silu slín. Tiež pomáhajú nahrádzať chýbajúce minerály a vápnik vo vašej zubnej sklovine a majú antivírusový i antimykotický účinok.

Fluorid sodný – obzvlášť dobrý v tom, čo robí

Fluorid sodný posilňuje vašu zubnú sklovinu. A to hneď po čistení zubov, čím ju chráni a robí odolnou pred pôsobením kyselín. Remineralizuje oblasti v ústach, vrátane tých, ktoré už boli postihnuté a minimalizuje nárast škodlivých baktérií.

SLS? V žiadnom prípade

Nanešťastie, SLS – sodium lauryl sulphate – možno stále nájsť vo väčšine zubných pást. Toto penidlo vysúša ústnu sliznicu, čo vedie k bolestivému podráždeniu, poraneniam a aftom. Žiadna naša pasta takúto zložku neobsahuje.

Chcete si vychutnať jedlo naplno?

Bežné zubné pasty obsahujú príliš veľa mentolu. Ten vysušuje ústa, redukuje tvorbu slín a znižuje prirodzenú obrannú schopnosť vašich úst. To znamená, že po čistení zubov niektoré jedlá a nápoje chutia úplne inak. My uprednostňujeme jemnú príchuť pasty a zdravé ústa. A čo vy?

Vyberajte opatrne

Mnoho zubných pást narobí viac škody ako osohu. Namiesto úžitku zapríčiňujú podráždenie, sú abrazívne a spôsobujú ústne infekcie. Naše výskumu ukazujú, že zubné pasty Enzycal majú jemnú chuť a sú mimoriadne účinné.

CS 5460

Najúčinnejšia 
zubná kefka na svete?

Detail Kúpiť

Zubný kaz

Teraz je čas 
naozaj sa chrániť

Detail Kúpiť

Citlivé zuby

Netrápte sa s obnaženými zubnými krčkami. Konečne je k dispozícii pomoc

Detail Kúpiť

Nech sa páči, zubné pasty Curaprox: