Zubná kefka CS kids

Vyžeňte kazizúbkov z detského úsmevu

Zubná kefka CS kids pre deti od 4 do 12 rokov je navrhnutá podľa našej obľúbenej dospeláckej kefky CS 5460. Svojou veľkosťou je ideálna pre detské ústa. Hustá a jemná hlavička je zárukou účinného, no šetrného čistenia.

5 500 patentovaných vlákien Curen® husto osadených v malej hlavičke pre obzvlášť dôkladné odstránenie povlaku.

Kompaktná hlavička so špeciálne skrátenými vláknami pre vyššiu odolnosť kefky pred mechanickým opotrebovaním.

Vlákna Curen® s hrúbkou 0,09 mm sú mimoriadne jemné, vďaka špeciálnemu materiálu s nízkou adsorpciou vody však ostávajú pevné a pružné.

Osemhranná rúčka, s ktorou je takmer nemožné čistiť si pod iným ako správnym 45-stupňovým uhlom.

Šetrná k zubom aj ďasnám, no zároveň odolnejšia

Vďaka 5 500 ultra jemným vláknam Curen® hrubým 0,09 mm doprajete ústam vašich detí dôkladné a mimoriadne jemné čistenie, ideálne pre citlivé detské zuby a ďasná. Navyše, vlákna sú skrátené na dĺžku 7,5 mm, vďaka čomu je hlavička odolnejšia voči predčasnému mechanickému opotrebovaniu.

Špeciálne navrhnutá pre detské ruky

Osemhranná rúčka zaručí jednoduché a prirodzené čistenie pod správnym uhlom. Extra malá a mierne zahnutá hlavička je ideálna na manipuláciu v ústach a uľahčuje správnu čistiacu techniku.

Nečistite zúbky. Vyháňajte kazizúbkov!

Motivovať dieťa na čistenie zubov nie je jednoduché. Kefky Curaprox kids - s neodolateľnými farbami a príbehmi kazizúbkov - vám to uľahčia. Rady odborníčky a mamičiek, ako z čistenia zubov urobiť zábavu, nájdete tu.

ZISTIŤ VIAC

Prečo bude drobcov kefka CS kids baviť?

Každý rodič vie, ako radi nás naše deti napodobňujú a chcú sa nám vo všetkom podobať. Dieťa bude hrdé, že je už také šikovné a veľké, že má takmer takú istú kefku ako rodič. Navyše, medzi šiestimi žiarivými farbami si každé dieťa nájdu tú svoju.