Učíme vás usmievať sa zdravo

Ústne zdravie je naším poslaním. Správne pomôcky sú super vec, ale boli by zbytočné bez správnych poznatkov.

Vzdelávame vás vždy a všade. Vzdelávame dentálnych odborníkov aj odborníčky. Už tie najmenšie deti učíme, ako a prečo sa starať o zúbky. Dokonca za vami prídeme aj na váš obľúbený hudobný festival. Máte vo vašej firme Dni zdravia a hľadáte originálnu a prínosnú vzdelávaciu aktivitu? Pre nás žiadny problém. Dôležité poznatky podané zábavne prinášame dokonca až k vám domov prostredníctvom nášho podcastu. Čo si teda vyberiete?

Podcast Medzi nami zubami

S našimi dôležitými a zaujímavými informáciami vám chceme byť čo najbližšie, napríklad aj pri varení či cestou do práce. Preto pre vás už niekoľko rokov nahrávame podcast Medzi nami zubami. S pozvaným odborníkom či odborníčkou vždy diskutujeme na atraktívnu tému, ktorá vám pomôže starať sa o váš úsmev lepšie a s väčšou motiváciou. Nebojte sa, všetko je podané zrozumiteľne a niekedy aj zábavne. Podcast Medzi nami zubami nájdete vo svojej podcastovej aplikácii.

PREJSŤ NA PODCAST

Vzdelávanie firiem

Radi vašim zamestnancom pomôžeme so správnym používaním dentálnych pomôcok, poradíme s problémami ohľadom ústneho zdravia a zmeníme ich pohľad na starostlivosť o zuby. Objednajte si unikátne praktické školenie prebiehajúce priamo vo vašej firme.

ZISTIŤ VIAC

Dental Alarm & Brusher

Zdravé zuby začínajú odmalička. A tak to isté platí aj o našom vzdelávaní. Osvetový projekt Dental Alarm & Brusher učí deti od 3 rokov až po tínedžerov a tínedžerky na stredných školách, ako sa starať o svoje zuby správne, pravidelne a s radosťou. Už viac než sto tisíc žiakom a žiačkam sme tak dali šancu na zdravý úsmev do konca života.

ZISTIŤ VIAC

iTOP pre odborníkov a odborníčky

Prelomové poznatky z oblasti prevencie, unikátna kombinácia teoretickej časti a praktického nácviku a tiež zážitkovo-relaxačný pobyt. To všetko v sebe spája vzdelávací koncept iTOP pre dentálnych odborníkov a odborníčky. Zo zubných lekárov a lekáriek či dentálnych hygienikov a hygieničiek robí koučov zdravého úsmevu, čo je, samozrejme, skvelá správa pre ich pacientov.

ZISTIŤ VIAC

Stánky Curaprox

Na našich predajných stánkoch vás nečaká len predaj produktov, ale aj poradenstvo o ústnom zdraví. Chcete si nechať vysvetliť správnu techniku zavádzania medzizubnej kefky? Na stánkoch Curaprox žiadny problém! Nájdete na nich vašich sprievodcov a sprievodkyne zdravým úsmevom.

ZOZNAM STÁNKOV CURAPROX

Vzdelávanie na verejných podujatiach

Hudobné festivaly či detské podujatia – jednoducho platí, že kde ste vy, tam chceme byť aj my. Desaťtisíce z vás, veľkých aj tých najmenších, sme už na takýchto akciách naučili, ako sa správne starať o svoje zuby aj ďasná. Praktický nácvik čistenia zubov ako zaujímavá a prínosná aktivita na festivale? Prečo nie!