Ste odborník žijúci prevenciou? Vzdelávanie iTOP je zážitkovým pobytom

Jedinečné poznatky z oblasti prevencie a bowlingový turnaj v jeden deň? A čo tak ocitnúť sa po nácviku čistenia zubov rovno v luxusnom wellnese? Rozšíriť si odbornosť a pritom neprísť o vzácny čas so svojou rodinou? To všetko je už možné s novými podujatiami iTOP Relax.

Práca dentálneho profesionála je dôležitá a náročná. Čas strávený mimo ambulancie si tak zaslúžite prežiť kvalitne a plnohodnotne. Preto sme pre odborníkov vytvorili unikátne podujatie, vďaka ktorému sa už nebudete musieť rozhodovať, či strávite víkend na školení či relaxom. Rozhodovať sa, či chcete získať nové poznatky alebo radšej nové zážitky.

Prepracovaný a kvalitný program na iTOP Relax vám prinesie toto všetko:

 • Prelomové poznatky z oblasti prevencie
 • Prednášky na atraktívne témy od top odborníkov
 • Kombináciu teoretickej časti a praktického nácviku
 • Zážitkovo-relaxačný pobyt, na ktorý môžete vziať partnerov a deti
 • Večerné posedenie a zábava
 • Mini školenie pre vaše deti o starostlivosti o zuby
 • Spoznávanie sa s podobne zmýšľajúcimi profesionálmi

Od roku 2011 sme vďaka iTOPu vyškolili už viac než 2000 dentálnych odborníkov.

iTOP Basic

Školenie sa skladá sa z teoretickej časti s MUDr. Pavlom Andelom a praktického nácviku čistenia zubov s tímom skúsených inštruktorov. iTOP Basic je určený pre dentálnych profesionálov, ktorí chcú prevenciu svojich pacientov posunúť na novú úroveň.

iTOP Recall

Pre úspešné aplikovanie princípov iTOPu je ideálne, ak je školenie iTOP Basic po roku nasledované školením iTOP Recall s MUDr. Pavlom Andelom. Inštruktor na ňom tiež spraví účastníkom rekalibráciu - skontrolovanie a prípadné opätovné nastavenie správnych čistiacich techník so všetkými pomôckami. iTOP Recall je určený pre dentálnych profesionálov, ktorí absolvovali iTOP Basic.

iTOP Advanced

Ide o trojdňové školenie s MUDr. Luciou Sedelmayer zamerané na prehĺbenie teoretických a praktických poznatkov z iTOP Basic. Stanete sa skutočným expertom na profylaktické techniky a budete ich môcť učiť nielen pacientov, ale aj iných dentálnych profesionálov. iTOP Advanced je určený pre dentálnych profesionálov, ktorí chcú vynikať v oblasti prevencie a v minulosti už absolvovali iTOP Basic.

Špeciálne prednášky

Zo spolupráce a rozhovorov s Vami vnímame, v akých témach sa chcete vzdelávať. Preto podujatia iTOP okrem hlavnej časti zameranej na prevenciu prinesú aj prednášky na atraktívne témy a od odborníkov, ktorí sú v nich skutočnými expertmi. Čakajú vás témy ako psychohygiena v zubnom lekárstve, ergonómia práce pri kresle či práca s problematickým pacientom.

Na čo sa môžete tešiť v zážitkovej časti iTOP Relax?

 • bowlingový turnaj
 • masáže medzi inštruktážami
 • spoločenský večer s DJ-om
 • luxusné wellness
 • ochutnávka vína so someliérom
 • prechádzky v krásnom prostredí
 • inštruktáže vašich detí

Do hotela so sebou navyše môžete vziať aj svojich blízkych a neprídete tak o čas s nimi. Informácie o konkrétnych aktivitách nájdete v programe jednotlivých podujatí.

Termíny podujatí iTOP:

iTOP Relax Basic Jasná

17. - 19. 3. 2022, Wellness hotel Chopok

iTOP Relax Recall Jasná

17. - 19. 3. 2022, Wellness hotel Chopok

iTOP Relax Basic pre mladých dentálnych odborníkov Jasná

5. - 7. 5. 2022, Wellness hotel Chopok

iTOP Relax Recall pre mladých dentálnych odborníkov Jasná

5. - 7. 5. 2022, Wellness hotel Chopok

iTOP Relax Advanced Jasná

18. - 21. 5. 2022, Wellness hotel Chopok

iTOP Basic Žilina

4. - 5. 11. 2022, hotel Holiday Inn

iTOP Recall Žilina

5. 11. 2022, hotel Holiday Inn

iTOP Basic pre študentov

25. - 27. 11. 2022, Hotel Liptov

iTOP Recall pre študentov

25. - 27. 11. 2022, Hotel Liptov

Detaily o cenách, kreditoch a programoch jednotlivých podujatí sa dozviete v eshope pre odborníkov na www.curaproxpartner.sk. Ak v ňom nie ste zaregistrovaní, prihlásiť sa môžete aj na monika.humajova@curaprox.sk. 

ZISTIŤ VIAC